loading
Он-лайн чат
chat

Про компанію Opel


Цінності та пріоритети Opel


Девіз компанії Opel «Wir leben Autos» в перекладі на українську мову - «Ми живемо автомобілями». В цьому девізі виражено не тільки наше німецьке походження і німецький підхід до виробництва, а й любов і повагу, яку ми відчуваємо до автомобілів. Символізує командний дух, який панує в компанії Opel. Завдяки йому кожен з нас сприймає створення автомобілів як спільну справу, покликане втілювати в життя найсміливіші і прогресивні технічні ідеї та рішення. Ми буквально живемо автомобілями, що дозволяє нам досягати найвищих результатів в розробці дизайну і технічних компонентів автомобілів Opel. Ми прагнемо до того, щоб автомобілі Opel ставали значущою частиною життя їх власників. «Wir leben Autos» - це про тих, хто живе автомобілями. Це про компанію Opel.

Наша мета - створити всі умови для того, щоб водіння дарувало відчуття комфорту і задоволення. Для цього ми застосовуємо всі свої знання і досвід. Ми вдосконалюємо системи безпеки, дизайн і інтер'єр наших автомобілів, щоб Ваш Opel відповідав Вашим очікуванням.

 

Комфорт і зручність

 

Ми прагнемо до того, щоб забезпечити зручність водіння і першокласний рівень комфорту. Для цього ми втілюємо в життя найсміливіші рішення. Так, ми розробили особливу конструкцію задніх дверей у Opel Meriva: петлі на задній стійці дозволяють відкривати двері проти ходу. Тим самим ми значно спростили доступ в салон. А наші ергономічні сидіння по праву вважаються кращими в індустрії.

 

Безпека

 

Ми завжди приділяли особливу увагу безпеці водія, пасажирів та інших учасників руху. Ми застосовуємо весь інженерний досвід, щоб розробити сучасні та надійні системи безпеки (активні і пасивні, денні і нічні, внутрішні та зовнішні). Ми працюємо над тим, щоб зробити водіння впевненим і спокійним.

 

Динамічні характеристики


Ми проектуємо автомобілі Opel таким чином, щоб Ви отримували задоволення і радість від водіння. Навіть в погану погоду Ви не втратите контроль над автомобілем і збережете відчуття стійкого і стабільного руху.

 

Революційні технології


Компанія Opel йде в ногу з часом, впроваджуючи у виробництво інноваційні технології, що відповідають вимогам екологічності та мобільності. Наприклад, ведеться активна розробка електричної силової установки.

Підхід Opel до дизайну відображений в слогані: «Скульптурність в поєднанні з німецькою точністю». Це означає, що для нас важлива як оптимальна форма деталі, так і її висока функціональність. Поєднання цих пріоритетів визначає нашу роботу над дизайном нових моделей.Opel має довгу історію розробки дизайну. Компанія вперше в індустрії почала створювати концепт-кари. Першим з них став GT в 60-х роках минулого століття. В даний час за дизайн відповідають три команди інженерів, всього 350 осіб. Дизайн-центр Opel знаходиться в Рюссельсхаймі. Робота ведеться в трьох галузях: дизайн інтер'єру, дизайн кузова і нові розробки.

 

Перший етап - створення проекту. Потім проект оформляють у вигляді двовимірного ескізу. І тільки потім створюється тривимірна модель. При цьому відділи дизайн-центру не працюють ізольовано. Фахівці з інтер'єру співпрацюють з розробниками з кузовного відділу. Детально обговорюються кольори, матеріали обробки і конструктивні деталі салону.

Відділ нових розробок відповідає за створення концепт-карів. Також в ньому випробовують нові технічні компоненти, такі, як механізм доведення дверей Opel Meriva.

 

Дизайн кузова


Створюючи нову мову дизайну, ми прагнули до більшої емоційності і виразності. Наш дизайн відрізняють несподівані скульптурні форми і плавні вигини ліній. Деталі в формі леза і крила додають силуету спортивності і динамічності, не позбавляючи його елегантності.

 

Дизайн інтер'єра


Інтер'єру в Opel традиційно приділяють особливу увагу. Кольорове оформлення, матеріали обробки - у всьому ми прагнемо до досконалості. Наші інтер'єри ергономічні і довговічні, деталі ідеально підігнані один до одного. У підсумку яскравий дизайн кузова доповнюється елегантним і функціональним дизайном інтер'єру.

За час свого існування компанія Opel отримала безліч престижних нагород. Ось лише деякі з них, отримані за останні кілька років:

Приз конкурсу "AUTOBEST" за кращий дизайн (Opel Insignia);

• «Автомобіль року - 2009» (Opel Insignia);

• Премія Red Dot за кращий автомобільний дизайн (Opel Astra);

• Нагорода за кращий дизайн від журналу AUTO BUILD (Opel Meriva);

• Найбільш інноваційний автомобільний бренд за версією Plus X Award 2010 року;

• Нагорода за інновації щодо забезпечення безпеки від компанії Euro NCAP Advanced (технологіяOpel Eye);

• «Золоте кермо - 2010» (Opel Meriva);

• Нагорода «Кращий спортивний автомобіль року» на церемонії «Auto Bild SportsCars» (Opel Insignia OPC Sports Tourer);

• Гран-прі в категорії «компакт-клас» від видання «За кермом» (Opel Astra);

• Нагорода за інновації щодо забезпечення безпеки від компанії Euro NCAP Advanced (технологія адаптивного головного освітлення AFL Opel);

• «Автомобіль року - 2012» (Opel Ampera разом з Chevrolet Volt);

• Премія Internet Auto в категоріях «Найпопулярніша новинка в Європі» та «Електромобілі» (Opel Ampera);

• «Золоте кермо - 2012» (Opel Zafira Tourer);

• Премія Red Dot за кращий автомобільний дизайн (Opel ADAM);

• Нагорода за кращий дизайн інтер'єру на виставці Automotive Interiors EXPO 2013 (Opel ADAM);

• Перший приз конкурсу «Спорткар року» в категорії «Експерт» (Opel Astra OPC);

• Нагорода «ECAR AWARD 2013» в номінації «First Evergreens» (Opel Ampera).

 

перейти наверх